Diskusia

Dátum: 10.12.2012

Vložil: Zuzana

Titulok: mimo turnus?

Dobrý deň,je mozne absolvovat pobyt v januári?

Dátum: 06.01.2013

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:mimo turnus?

Liečebná časť jaskyne Bystrá je v zimnom a jarnom období mimo prevádzky, turnusy sa začínajú najskôr v máji a končia najneskôr v septembri.Ak by bol veľký záujem a naplnili sa plánované turnusy, je možné posunúť liečbu do októbra.Mimo prevádzky nie je možný pobyt v liečebnej časti jaskyne.
Môžete navšíviť turistickú časť jaskyne ako turista.

Dátum: 19.07.2012

Vložil: Eva

Titulok: priebeh speleoterapie

dobry den,
rozmyslam o zapisani svojej dcery do turnusu na prelome jula-augusta, je este volny?ako dany den v jaskni presne vyzera?
dakujem

Dátum: 23.05.2012

Vložil: Eva

Titulok: Všeobecná zdravotná poisťovňa

Dobrý deň,
mala by som záujem o liečebný pobyt pre 8- ročného syna cez prázdniny 2012. Prepláca všeobecná zdravotná poisťovňa časť nákladov? Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 29.05.2012

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Všeobecná zdravotná poisťovňa

Všeobecná zdravotná poisťovňa už druhý rok zamietla ponuku na uzavretie zmluvy o poskytnutí príspevku na speleoterapiu svojim klientom.V dôsledku toho si poistenci VšZP hradia liečbu v Bystrianskej jaskyni v plnom rozsahu sami.

Dátum: 26.01.2012

Vložil: Martina

Titulok: Cena

Dobry den,
chcela som sa spytat kolko bude stat pobyt pre dve deti -2 roc a 4 roc poistene obe v dovere?
Dakujem

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Cena

Predpokladáme,že zdravotná poisťovňa Dôvera bude aj tento rok prispievať svojim poistencom.Cena liečebného pobytu / bez ubytovania a stravy/ je 240,-Eur na 1 pacienta - bez ohľadu na vek.Uvedená poisťovňa v minulom roku preplácala cca 50 % ceny deťom vo veku od 2 do 18 rokov.
Ľahko si vyrátate, koľko by stál pobyt vaše dve deti pri nezmenených podmienkach. Sledujte prosím našu stránku všetky prípadné zmeny budú aktuálne zverejnené.

Dátum: 17.01.2012

Vložil: marta

Titulok: laryngityda

dobry den,rada by som sa spytala,ci je speleoterapia ucinna aj ked mava moja 3 rocna dcera casto opakujucu sa laryngitydu?dakujem.

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:laryngityda

Speleoterapia má široký záber účinnosti - nielen na ochorenia dýchacích ciest alergického pôvodu ale napr. aj pri zníženej imunite, kde môžu byť možno zaradené aj časté laringytídy a časté ochorenia dýchacích ciest nealergického pôvodu.
Ak je dieťa v kľudovom štádiu - môže liečbu absolvovať, určite bude mať naň len pozitívny účinok.

Dátum: 23.08.2011

Vložil: Jana

Titulok: Dovera a turnus

Dobry den,
preplaca Dovera pobyt dietata? Bude do konca roka este vypisany turnus? Ak nie, kedy priblizne zacnu turnusy buduci rok? Dakujem.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

        Ďakujeme za Vaše príspevky do knihy návštev. Odpovede na otázky ohľadne speleoterapie hľadajte v rubrike "Otázky a odpovede". Keďže takéto dotazy spracúvajú odborníci na speleoterapiu može byť reakčný čas na otázku trošku dlhší, ale budeme sa snažiť odpovedať do troch dní. Prosíme návštevníkov, aby nepoužívali vulgarizmy a urážlivé slová. Takéto príspevky budú z našej knihy návštev vymazané.