Diskusia

Dátum: 24.08.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Dovera a turnus

So zdravotnou poisťovňou Dôvera sme už niekoľko rokov v zmluvnom vzťahu, takže prispieva na speleoterapiu deťom vo veku od 2 do 18 rokov viac ako polovičnou čiastkou z ceny liečby, ktorá predstavuje 240,-Eur za 12 dní.
Žiaľ, toho roku už končíme - 2.9.2011 posledný - 9. turnus.
Ak budete mať záujem o speleoliečbu na budúci rok, sledujte našu stránku približne od konca januára až začiatku februára.Mali by sme mať v tomto čase už stanovené turnusy na rok 2012.

Dátum: 22.06.2011

Vložil: Viera Kriváneková

Titulok: Účasť zahraničných detí

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aké sú podmienky pre účasť detí zo zahraničia (Česká republika).
Ďakujem za odpoveď.

Dátum: 28.06.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Účasť zahraničných detí

Podmienky speleoterapie v Bystrianskej jaskyni pre deti zo zahraničia sú úplne totožné s podmienkami pre deti zo Slovenska , s tým rozdielom, že na platbu pre zahraničných neprispievajú naše zdravotné poisťovne.

Dátum: 20.06.2011

Vložil: Bystrianska

Titulok: ubytovanie

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, o koľkej je potrebné nastúpiť na liečbu. Zvažujem, či denne dochádzať , alebo sa ubytovať. ďakujem

Dátum: 28.06.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:ubytovanie

Podmienky nástupu a priebehu liečby dostávajú účastníci v pokynoch cca 10 -14 dní pred nástupom do vopred dohodnutého turnusu písomne.Ak ste prihlásená - obdržíte ich.

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Anna Hodakova

Titulok: UNION

Chcem sa Vas opytat, ci poistovna UNION prispieva nejakou sumou na pobyt pre dieta - 12 -rocne. Dakujem za odpoved.

Dátum: 04.05.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:UNION

T.č.naša spoločnosť Svejan v.o.s., ktorá speleoterapiu zabezpečuje, so zdravotnou poisťovňou UNION zmluvu nemá.Naši klienti z uvedenej poisťovne platia plný poplatok 240,-Eur na osobu/ dieťa/a turnus.

Dátum: 20.04.2011

Vložil: Lenka

Titulok: celková cena

Dobrý deň,
plánujem absolvovať speleoterapiu s mojimi deťmi - 5,5ročnými dvojčatami.. Trošku sa ale strácam v cenníku, nevedeli by ste mi povedať, na koľko ma vyjde 2-týždňový turnus, ak ich budem do jaskyne sprevádzať sama? Existujú u Vás i nejaké "množstevné" zľavy? potrebujem mať vyplnenú aj zdravotné karty od pediatra, keďže som sa práve dočítala, že VšZP tento rok neprispieva ani eurom?
Ďakujem

Dátum: 21.04.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:celková cena

Nakoľko VšZP nepredĺžila s nami zmluvu na tohoročnú sezónu a vy ste poistencami VšZP - váš poplatok bude u dvoch detí 2X 240,- Eur / za speleoliečbu/ + 2X 20,- Eur registračný poplatok / ktorý platíte súčasne s podaním prihlášky/.V prípade 5,5 ročného dieťaťa už nerátame s tým, že by rodič musel zostávať s ním v jaskyni.Pomôže mu len odniesť potrebné veci do jaskyne, odchádza a po 2,5 hodine si ho príde vyzdvihnúť.
"Sprievodca" /rodič alebo iný príbuzný/, ktorý zostáva s dieťaťom v jaskyni, nemá nárok na lôžko a dopláca 6,70 Eur na hodinu pobytu.
"Množstvenné" zľavy naša spoločnosť nemá zavedené.
Zdravotné karty by bolo vhodné vypísať - sú to informácie pre našu lekárku ale nemusia byť podpísané v tomto prípade vaším detským lekárom.

Dátum: 02.03.2011

Vložil: maja

Titulok: krátkodobý pobyt

Dobrý deň. Rada by som sa touto cestou informovala, či je možný aj krátkodobý pobyt /napr. 3-dňový/ a akou formou je možnosť sa prihlásiť. Tiež by som chcela vedieť, v akom čase je pobyt v jaskyni. ďakujem, pekný deň

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

        Ďakujeme za Vaše príspevky do knihy návštev. Odpovede na otázky ohľadne speleoterapie hľadajte v rubrike "Otázky a odpovede". Keďže takéto dotazy spracúvajú odborníci na speleoterapiu može byť reakčný čas na otázku trošku dlhší, ale budeme sa snažiť odpovedať do troch dní. Prosíme návštevníkov, aby nepoužívali vulgarizmy a urážlivé slová. Takéto príspevky budú z našej knihy návštev vymazané.