Diskusia

Re:Účasť zahraničných detí

Dluholucká | 28.06.2011

Podmienky speleoterapie v Bystrianskej jaskyni pre deti zo zahraničia sú úplne totožné s podmienkami pre deti zo Slovenska , s tým rozdielom, že na platbu pre zahraničných neprispievajú naše zdravotné poisťovne.

ubytovanie

Bystrianska | 20.06.2011

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, o koľkej je potrebné nastúpiť na liečbu. Zvažujem, či denne dochádzať , alebo sa ubytovať. ďakujem

Re:ubytovanie

Dluholucká | 28.06.2011

Podmienky nástupu a priebehu liečby dostávajú účastníci v pokynoch cca 10 -14 dní pred nástupom do vopred dohodnutého turnusu písomne.Ak ste prihlásená - obdržíte ich.

UNION

Anna Hodakova | 01.05.2011

Chcem sa Vas opytat, ci poistovna UNION prispieva nejakou sumou na pobyt pre dieta - 12 -rocne. Dakujem za odpoved.

Re:UNION

Dluholucká | 04.05.2011

T.č.naša spoločnosť Svejan v.o.s., ktorá speleoterapiu zabezpečuje, so zdravotnou poisťovňou UNION zmluvu nemá.Naši klienti z uvedenej poisťovne platia plný poplatok 240,-Eur na osobu/ dieťa/a turnus.

celková cena

Lenka | 20.04.2011

Dobrý deň,
plánujem absolvovať speleoterapiu s mojimi deťmi - 5,5ročnými dvojčatami.. Trošku sa ale strácam v cenníku, nevedeli by ste mi povedať, na koľko ma vyjde 2-týždňový turnus, ak ich budem do jaskyne sprevádzať sama? Existujú u Vás i nejaké "množstevné" zľavy? potrebujem mať vyplnenú aj zdravotné karty od pediatra, keďže som sa práve dočítala, že VšZP tento rok neprispieva ani eurom?
Ďakujem

Re:celková cena

Dluholucká | 21.04.2011

Nakoľko VšZP nepredĺžila s nami zmluvu na tohoročnú sezónu a vy ste poistencami VšZP - váš poplatok bude u dvoch detí 2X 240,- Eur / za speleoliečbu/ + 2X 20,- Eur registračný poplatok / ktorý platíte súčasne s podaním prihlášky/.V prípade 5,5 ročného dieťaťa už nerátame s tým, že by rodič musel zostávať s ním v jaskyni.Pomôže mu len odniesť potrebné veci do jaskyne, odchádza a po 2,5 hodine si ho príde vyzdvihnúť.
"Sprievodca" /rodič alebo iný príbuzný/, ktorý zostáva s dieťaťom v jaskyni, nemá nárok na lôžko a dopláca 6,70 Eur na hodinu pobytu.
"Množstvenné" zľavy naša spoločnosť nemá zavedené.
Zdravotné karty by bolo vhodné vypísať - sú to informácie pre našu lekárku ale nemusia byť podpísané v tomto prípade vaším detským lekárom.

krátkodobý pobyt

maja | 02.03.2011

Dobrý deň. Rada by som sa touto cestou informovala, či je možný aj krátkodobý pobyt /napr. 3-dňový/ a akou formou je možnosť sa prihlásiť. Tiež by som chcela vedieť, v akom čase je pobyt v jaskyni. ďakujem, pekný deň

Re:krátkodobý pobyt

dluholucká | 09.03.2011

Termíny tohoročných turnusov nájdete pod titulom"registrácia" vrátane postupu prihlasovania a dokumentov, ktoré k tomu potrebujete.
Trojdňový pobyt je možný, ak nie sú naplnené turnusy záujemcami o plný pobyt. Môžeme ho však považovať skôr za informatívny / ako to v jaskyni vyzerá/ alebo ako spestrenie iného programu.Má teda viac testačný alebo orientačno - informatívny význam ako liečebný.

ubytovanie, strava

marta | 15.02.2011

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či v cene pobytu je zahrnutá aj cena za ubytovanie a stravu alebo je to len samotný pobyt v jaskyni. Tiež by ma zaujímalo, aké sú podmienky a možnosti ubytovania a stravovania pri pobyte 3 ročného dieťaťa s doprovodom. Ďakujem

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

        Ďakujeme za Vaše príspevky do knihy návštev. Odpovede na otázky ohľadne speleoterapie hľadajte v rubrike "Otázky a odpovede". Keďže takéto dotazy spracúvajú odborníci na speleoterapiu može byť reakčný čas na otázku trošku dlhší, ale budeme sa snažiť odpovedať do troch dní. Prosíme návštevníkov, aby nepoužívali vulgarizmy a urážlivé slová. Takéto príspevky budú z našej knihy návštev vymazané.