Diskusia

Dátum: 09.03.2011

Vložil: dluholucká

Titulok: Re:krátkodobý pobyt

Termíny tohoročných turnusov nájdete pod titulom"registrácia" vrátane postupu prihlasovania a dokumentov, ktoré k tomu potrebujete.
Trojdňový pobyt je možný, ak nie sú naplnené turnusy záujemcami o plný pobyt. Môžeme ho však považovať skôr za informatívny / ako to v jaskyni vyzerá/ alebo ako spestrenie iného programu.Má teda viac testačný alebo orientačno - informatívny význam ako liečebný.

Dátum: 15.02.2011

Vložil: marta

Titulok: ubytovanie, strava

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či v cene pobytu je zahrnutá aj cena za ubytovanie a stravu alebo je to len samotný pobyt v jaskyni. Tiež by ma zaujímalo, aké sú podmienky a možnosti ubytovania a stravovania pri pobyte 3 ročného dieťaťa s doprovodom. Ďakujem

Dátum: 17.02.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:ubytovanie, strava

Spoločnosť Svejan,v.o.s.poriada v uplynulých rokoch , aj t.r. tzv.ambulantné liečebné pobyty, čo zamená, že zabezpečuje len medicínsku starostlivosť počas pobytu v jaskyni.Ostatné potreby klientov - ubytovanie a strava ako aj program mimo liečby je záležitosťou samotných klientov.Webové stránky poskytujú informácie o možnosti ubytovania v Bystrej - buď so stravovaním alebo bez.Tieto podmienky platia pre všetky vekové kategórie klientov.
To znamená, že uvedená cena - 240,-Eur - na našej webovej stránke je za liečebný pobyt.

Dátum: 11.02.2011

Vložil: Ľubomír

Titulok: Dieťa na 1. turnus

Dobrý deň,
môže sa manželka s 6-ročným synom prihlásiť na 1. turnus aj keď je tam uvedené, že je určený len pre dospelých? Do kedy najneskôr je potrebné sa prihlásiť - aj vzhladom k tomu, že chceme žiadať o preplatenie pobytu pre syna od VšZP?
Ďakujem.

Dátum: 12.02.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Dieťa na 1. turnus

Môžete sa prihlásiť s dieťaťom aj na 1.turnus, nakoľko sme prijali iné rozhodnutie o rozdelení vekových skupín a pôvodnú uvedenú verziu nemusíte akceptovať/ dospelí,predškoláci,adolescenti/.Uvedené dodatky budú odstránené.
Prihlásiť sa treba čo najskôr, pretože priplácanie poisťovňami je limitované sumou financií alebo počtom účastníkov liečby.Tí, čo sú nad tento limit, môžu liečbu absolvovať ale za plnú cenu.

Dátum: 12.01.2011

Vložil: Miriam

Titulok: Zaujem o pobyt.

Dobry den.
Mame deti vo veku 7r.a 4r. s diagnozou:Asthma bronchiale.
Na zaklade velmi dobrych vysledkov v liecbe speleoterapiou by sme mali zaujem o takuto liecbu.Sme poisteni vo VsZP,preplaca tato poistovna pobyt?
Ako treba postupovat,ak mame zaujem o liecebny pobyt?
Kde sa dozvieme terminy pobytov na rok 2011?Syn je skolak,mali by sme zaujem o prazdninovy termin.Je mozne absolvovat aj ambulantny pobyt?Co z toho vyplyva?Kto nam moze doporucit pobyt:alergolog ci pneumolog?
Za informacie velmi pekne dakujem.

Dátum: 20.01.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:Zaujem o pobyt.

Dobrý deň,
program na tento rok sa dozviete z našej webovej stránky cca začiatkom februára, máme práve prípravné pracovné stretnutia a jednania s poisťovňami.Postup registrácie a tlačivá na stiahnutie sú pod titulkom "registrácia".Prihlášku na liečebný pobyt / špeciálne tlačivo pre VsZP - nájdete ho v tlačivách/ vám potvrdí váš imunoalergológ.Termíny budú uverejnené na webovej stránke tiež cca začiatkom februára.

Dátum: 11.01.2011

Vložil: anna

Titulok: pomoc pri financovaní

Dobrý deň.
Prepláca niektorá zo zdravotných poisťovní vašu liečbu? Ďakujem

Dátum: 20.01.2011

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:pomoc pri financovaní

Minulý rok sme mali pridelenú určitú čiastku na priplácanie na konkrétny počet klientov od VsZP a Spoločnej a od D"vera a Apolla.Ako to bude t.r. vám ešte neviem t.č. zodpovedať.Sledujte našu webovú stránku - údaje by sa mali na ňu dostať cca začiatkom februára.

Dátum: 03.12.2010

Vložil: Nika

Titulok: Ma narok?

Dobry den.Mam syna vo veku 19 mesiacov a ma castu bronchitidu,uz hovoria o astme.Moze aj tak male dieta navstevovat jaskynu-Speleoterapiu?Dakujem za odpoved.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok

        Ďakujeme za Vaše príspevky do knihy návštev. Odpovede na otázky ohľadne speleoterapie hľadajte v rubrike "Otázky a odpovede". Keďže takéto dotazy spracúvajú odborníci na speleoterapiu može byť reakčný čas na otázku trošku dlhší, ale budeme sa snažiť odpovedať do troch dní. Prosíme návštevníkov, aby nepoužívali vulgarizmy a urážlivé slová. Takéto príspevky budú z našej knihy návštev vymazané.