Diskusia

Dátum: 25.02.2010

Vložil: Dluholucká

Titulok: Re:cena

V prípade , že rodič alebo iná sprevádzajúca osoba zostáva v jaskyni s viac deťmi a aspon jedno z nich má menej ako tri roky, nedopláca príplatok za sprievodcu. Vo Vašom prípade budete teda v jaskyni s deťmi bez doplácania za sprievodcu, keďže mladšie nemá ani 2 roky.

Dátum: 10.02.2010

Vložil: Michal

Titulok: Statistika

Dobry den. Stranka sa mi velmi paci, ale vsimol som si ze tu chyba zopar grafov a statistik ktore boli uvedene na predchadzajucej stranke. Budu aj tie uverejnene? Dakujem

Dátum: 10.02.2010

Vložil: Dluholucký

Titulok: Re:Statistika

Stránka sa inovuje v celom rozsahu.S istotou v nej budú staršie aj novšie štúdie zaoberajúce sa mikroklímou, ale aj výsledkami liečby, či vplyvom speleoterapie na ľudský organizmus vo svetle rôznych vyšetrení a parametrov. Je to dosť náročný proces, ktorého spracovanie do podoby zrozumiteľnej každému chvíľu potrvá. Váš záujem aj o tieto informácie nám potvrdzuje, že patria na túto stránku. Ďakujeme za podnet aj trpezlivosť.

Dátum: 31.01.2010

Vložil: chochp

Titulok: maser

prosim ake su ceny ubytovania vcetne stravy.Je mozne pocas liecby vytrvalostne bicyklovat? DAKUJEM

Dátum: 01.02.2010

Vložil: S.Dluholucký

Titulok: Re:maser

Ubytovanie si účastníci t.č. zaisťujú osobne v zariadeniach obci Bystrá, Mýto p/Ďumbierom, resp. Tále. Je možnosť aj dochádzať z domu - pre účastníkov z okolia (Brezno,ap.). Na základe spolupráce z predchádzajúcich sezón a aj súčasného dohovoru Vám odporúčame ubytovanie v penzióne Bystrinka, ktorý je blízko jaskyne a v ňom zahajujeme aj turnusy speloterapie. Podrobnejšie informácie o zvýhodnených cenách za ubytovanie aj stravovanie nájdete na www.penzionbystrinka.sk

Dátum: 01.02.2010

Vložil: SDluholucký

Titulok: Re:maser

A ešte o bicyklovaní: Terény a trasy pre cykloturistiku ťažko krajšie nájdete inde - Nízke Tatry, Muránska planina, Osrblie, Balog... Bicyklovanie je vynikajúci doplnok speleoterapia - podobne ako turistika, hiking, či lyžovanie v zime. Počas liečby bude k dispozícii stacionárny aj horský bicykel.

Dátum: 04.02.2010

Vložil: chochp

Titulok: Re:Re:maser

dakujem za uspokojivu odpoved zelam vela uspechov a vylieceny pacientov hlavne deti

Dátum: 20.01.2010

Vložil: zuzana

Titulok: obrazky

Dobry den, Vasa stranka sa mi velmi paci. Uvitala som aktualne informacie a novy dizajn. Doplnte prosim viac obrazkov, aby som si priestory vedela lepsie predstavit. S pozdravom, Zuzana

Dátum: 01.02.2010

Vložil: SDluholucký

Titulok: Re:obrazky

Teší nás, že sa Vám páči už teraz. Stránka sa neustále doplňuje - ako môžete sama sledovať. Budú aj obrázky a veľa iných zaujímavostí. Prosíme o trošku strpenia.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pridať nový príspevok

        Ďakujeme za Vaše príspevky do knihy návštev. Odpovede na otázky ohľadne speleoterapie hľadajte v rubrike "Otázky a odpovede". Keďže takéto dotazy spracúvajú odborníci na speleoterapiu može byť reakčný čas na otázku trošku dlhší, ale budeme sa snažiť odpovedať do troch dní. Prosíme návštevníkov, aby nepoužívali vulgarizmy a urážlivé slová. Takéto príspevky budú z našej knihy návštev vymazané.